Komunikat
  • 29 listopada - przerwy w dostawie energii elektrycznej w Wolborz: ul. Kitowicza 53; ul. Leszka Czarnego 5; ul. Młynarska; ul. Modrzewskiego 1-2, 54-111; ul. Polna; ul. Różana 5; ul. Sportowa 3; ul. Targowa; ul. Sobieskiego 5, 32 ∗

KOM-WOL buduje nowoczesną siedzibę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
02-11-2018
Trwają prace wykończeniowe w nowym budynku gminnej spółki KOM-WOL. W nowoczesnym budynku znajdzie się park maszynowy oraz biuro obsługi klienta. 
zdjęcie
Przeprowadzka spółki ze starych baraków przy ul. Kitowicza do nowoczesnego, ekologicznego budynku, zasilanego gazem, nastąpi w przyszłym roku. W tym roku w budynku zakończone zostaną prace wykończeniowe.
Od nowego roku rozpocznie się porządkowanie terenu po budowie polegające na jego utwardzeniu, wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych i nasadzeniach zieleni. W przyszłym roku bydynek będzie wyposażany w niezbędny sprzęt służący do obsługi klientów, meble, wyposażenie biurowe.

Po realizowanej inwestycji oprowadził Andrzeja Jarosa Burmistrza Wolborza, prezes spółki KOM-WOL Krzysztof Dziubałtowski. Towarzyszył im Dymitr Jędryka, kierownik referatu budownictwa Urzędu Miejskiego w Wolborzu. 

Nowoczesny energooszczędny budynek już prezentuje się niezwykle okazale i z pewnością będzie jedną z wizytówek naszej nowoczesnej gminy. 

Inwestycja realizowana jest ze środków spółki KOM-WOL i bankowego kredytu. 
 
← powrót