Komunikat
  • 29 listopada - przerwy w dostawie energii elektrycznej w Wolborz: ul. Kitowicza 53; ul. Leszka Czarnego 5; ul. Młynarska; ul. Modrzewskiego 1-2, 54-111; ul. Polna; ul. Różana 5; ul. Sportowa 3; ul. Targowa; ul. Sobieskiego 5, 32 ∗

Kolejna plenerowa siłownia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
08-11-2018
Tym razem plenerowa siłowania stanęła w Polichnie przy Domu Ludowym OSP. Urządzenia są uzupełnieniem pięknego placu zabaw dla dzieci. 
zdjęcie
Sześć urządzeń do ćwiczeń na powietrzu zostało zamontowanych na placu zabaw, który także w tym roku oddany został do użytku. Dziś siłownie przetestował Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wraz z radnym, sołtysem Polichna Krzysztofem Czaplą. Towarzyszyła im także Elżbieta Bijoch Sekretarz Gminy oraz radny Zbigniew Klewin. 

Teren rekreacyjny przy ulicy, obok Domu Ludowego w Polichnie jest ogrodzony i cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Inwestycja kosztowała blisko 50 tys. zł i byłe realizowana w części z Funduszu Sołeckiego i budżetu gminy. W palanch sołtysa Krzysztofa Czapli na przyszły rok jest zagospodarowanie terenu za Domem Ludowym w Polichnie, gdzie powstać ma utwardzone miejsce pod ognisko. 
← powrót